+421 948 081 567 / +421 914 117 623
futhope2018@gmail.com

Marketing & PR

Futbal je najkrajšia športová hra na svete. Vždy sa hrala a bude sa hrať pre divákov. Jedným z cieľov každého futbalistu a celého klubu je potešiť oko diváka a presvedčiť ho, aby prišiel aj na ďalší zápas. Veľa klubov hrá atraktívny futbal, ale poloprázdne tribúny nebudú nikdy schopné vytvoriť atmosféru, akú by si futbal zaslúži. Slabú účasť divákov môžu mať na svedomí viaceré faktory. Hrať pekný futbal nestačí, futbal v očiach diváka je služba, ktorá uspokojí jeho potrebu a vy mu ju musíte predať. Presvedčiť ho, aby dal cez víkend prednosť vášmu klubu pred futbalom v televízií. Váš klub je značka a keď máte kvalitný obsah, treba ho už len dostať do povedomia ľudí. Práve slabá marketingová komunikácia môže byť dôvodom nedostatočnej účasti divákov na zápase. Naša agentúra ponúka niekoľko služieb, ako účasť zvýšiť.

FutHope ponúka:

• Tvorba a web stránky pre futbalové kluby
  • Eventy na mieru
  • Preprava fanúšikov na hosťovské zápasy