+421 948 081 567 / +421 914 117 623
futhope2018@gmail.com

Skauting

Všetci mladí ľudia majú rôzne sny, ktoré sú výnimočné a jedinečné, ale sen mladého futbalistu je len jeden: Obliekať jedného dňa dres klubu, v ktorom hrá jeho vzor, idol, najlepší futbalista na svete.
Cieľom FutHope je priblížiť detský sen ku skutočnosti.

Cesta k úspechu je však náročná a zdĺhavá, pri ktorej zanikne mnoho futbalových talentov. Ak má futbalista šťastie narodiť sa do slávnej, či bonitnej rodiny, v mnohých ohľadoch to má jednoduchšie. Tím ostatným ostáva nádej dúfať, že si ich niekto všimne. Vplyvom rôznych faktorov a v prípade, že sa želaný úspech stále nedostavuje, strácajú mladí futbalisti motiváciu a začnú sa venovať niečomu inému. To je dôvodom, prečo je každým rokom na dedinách nedostatok futbalistov, v dôsledku čoho mnohé kluby ani nemajú mládežnícke kategórie.
Cieľom FutHope je poskytnúť mladým futbalistom prostredie na rozvoj po futbalovej, ako aj osobnostnej stránky.

FutHope vidí v mladom talente futbalový potenciál a nie peniaze.
Zakladáme si na spolupráci s klubmi, ktoré sami dobre poznáme a preto vieme, do akých rúk zverujeme futbalistov.